Informácie o nás

 

Dovoľte, aby som Vám v krátkosti predstavil, profil našej činnosti.

Tvoríme jednoduchý,  ale operatívny tandem v duchu myšlienky:

„ Menej je niekedy viac."

V našich aktivitách sa zameriavame najmä na jednorazovú  a  pravidelnú údržbu, ale aj revitalizáciu trávnikov , stromov , kríkov, kvetov, na jednorazovú a pravidelnú údržbu parkovísk a príjazdových komunikácii, vrátane vchodov, centrálnych príjmov, chodníkov a na exteriérovú a interiérovú údržbu a renováciu budov, domov, objektov, striech...

Kreatívne myslenie, profesionálny prístup za prijateľnú cenu, záruka, prezentačná zľava, plné pracovné nasadenie a skĺbenie tradičných hodnôt s najnovšími  poznatkami a skúsenosťami.

Naše heslo

.„Jediný bezpečný spôsob, ako byť úspešným, je byť lepším.

"„Zlé" počasie môže byť  náš spojenec. Aj v záhradnom odvetví  sme spoznali  aj  práce , ktoré sa dajú robiť oveľa efektívnejšie po daždi, respektíve v miernom daždi.  Pri pravidelných údržbách trávnikov, záhrad a sadov sa nám darí zosúladiť postupy prác tak, aby nás ani dážď neprekvapil, naopak, aby nám prácu uľahčil a tým urýchlil.  

 

Výsledok býva  najmä z hľadiska časového , ale aj kvalitatívneho  či kvantitatívneho  až neporovnateľný.  Inými slovami nie vždy sa v tejto oblasti vyplatí aj keď osvedčená, ale zaplatená firma.

Ako prostriedok na vlastnú prezentáciu  Vám  ponúkame prezentačnú zľavu na všetky druhy vykonávaných prác v hodnote 0,01/m2, táto zľava pri pravidelnej údržbe zostáva, zachovaná.

Hlavná výhoda  skĺbenia zametania a kosenia (záhradného servisu), spočíva v znížených nákladoch na dopravu a v racionalizácii pracovných postupov. Napríklad: to čo si vyzbierame to si aj pokosíme,  a to čo si pokosíme to si pozametáme.  Domúdržbu  respektíve stavebnomontážne práce dokážeme využiť napríklad aj pri odstraňovaní prekážok v našej práci , ako aj prekážok v práci zamestnancov udržiavaných objektov.

Záhradný servis, Zametanie, Domúdržba. Komplexný servis budov a objektov.

Ideálna kombinácia pre obchodné  a logistické centrá, priemyselné parky, firmy, s.r.o., a. s., ... ale aj občanov a samosprávy.

Treba  ešte dodať, že len „všetci ľudia , všetko vedia " a preto aj my sa prirodzene nechávame v rámci svojich možností inšpirovať požiadavkami našich zákazníkov.  Inými slovami : 

Z úcty k tradíciám, máme odvahu robiť veci inak.

 

Nech sa páči! Vyskúšajte  nás!

 

Vyhľadávanie

© 2012 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode